Fenerbahçe Gazetesi’nin 165. Eylül Sayısı Çıktı!..

05 Eylül 2017 Salı

Milyonların tutkusu, Fenerbahçelilerin merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi’nin 165. Eylül sayısı yine dopdolu içeriği ile tüm Fenerbahçelilerin beğenisine sunuldu. Hedefimiz her zaman olduğu gibi Fenerbahçeli taraftar ve sarı laciverte gönül verenlere doğru bilgi aktarmak…

Fenerbahçe Gazetesi’ni Fenerium Mağazaları, Merkez Gazete Bayileri ve Fenerbahçe Dernekleri ile Turkcell-Dergilikte bulunan Erkek ve Hobi kategorilerinden de ulaşabilirsiniz.  http://trcll.im/dergilik

Gazetede yayınlanan, Fenerbahçe ile ilgili güncel, doğru haber ve özel fotoğraflar yeni tasarımıyla okuyucularımızın hizmetine giren www.fenerbahcegazetesi.comweb sitemizden de takip edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan e-gazete butonuna tıklayarak gazetemizi dijital olarak okuyabilirsiniz.

*Gazetemizin Eylül sayısında kapağımızı Dünya Şampiyonu Atletimiz Ramil Guliyev süslüyor. Ramil Guliyev’in yarışından özel kareler ve açıklamalarını Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Yeni transferlerimizden Roberto Soldado, Guiliano Victor De Paula ve Mauricio Isla kendilerini Fenerbahçeli yapacak sözleşmeye imza attılar. İmza töreninden açıklamaları Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Efsane futbolcumuz Cemil TURAN, gazetemizin köşesini yine boş bırakmadı ve “Fenerbahçe Ayağa Kalkacaktır” dedi.

*Fenerbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Atila BARTIN bu sayımızda “Fenerbahçe’den Bir Dünya Şampiyonu Çıktı” başlıklı bir yazı yazdı.

* Fenerbahçemizin geçmiş ay oynadığı maçların yazısı ve özel fotoğraflarını da gazetemizde bulabilirsiniz.

* Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin fikstürü çekildi. Fikstür ile ilgili ayrıntıları ve ilk hafta maçlarını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Voleybol takımlarımız sezonu açtı. Takımlarımızın ilk antrenmanlarından özel kareleri Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Bu sayımızda Fenerbahçeli İşadamları köşemizde BRC Car Rental’in sahibi Burak Özkaçan var. Genel Yayın Yönetmenimiz Atila Bartın’ın yapmış olduğu özel röportajı gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Konuk yazarlarımızdan Baki Aydın yazmış olduğu “Dünya Şampiyonlarının Kulübü Fenerbahçe” başlıklı yazıyı gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Erkek Voleybol Takımımızın yeni liberosu Burak Hazırol ile yapmış olduğumuz özel röportajı gazetemizde bulabilirsiniz.

*Duayen gazeteci-yazar Eyüp KARADAYI, “Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan kahramanlar” köşesinde bu ay Tuncay Şanlı’yı konuk ediyor.

* Gazetemizde yazılarıyla katkıda bulunan Emre Polat’ın yapmış olduğu “Kürkçü Dükkanına Geri Dönenler” başlıklı yazıyı gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Gazeteci Eyüp Karadayı Bunları Biliyor Musunuz? Başlıklı köşesinde her zaman Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp, buluyor ve sizler için kaleme alıyor… www.fenerbahcegazetesi.com

* U21 Futbol Takımımızın Başarılı Futbolcusu Yusuf Türk, bu sene de şampiyon olacaklarını söyledi. Yusuf Türk’ün özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde…

* Yeni nesil Türk pop müziğinin en dikkat çekici isimlerinden olan Ayşe Hatun Önal, Radyo Fenerbahçe’de Gürdal ÇAKIR’ın konuğu oldu. “Gürdal Çakır ile Yıldız Takımı” programından derlediklerimiz Fenerbahçe Gazetesi’nde.

*Konuk yazarlarımızdan Aydın Şenyuva’nın yazmış olduğu “Takım Ruhu” başlıklı yazıyı Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe ve Çocuk Gençlik Kulübü ile ilgili her şeyi 165. Sayımızda bulabilirsiniz.

*Bunların dışında çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçe Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz…

* Fenerbahçe Gazetesi’ne yazıları ile katkıda bulunan; Eyüp KARADAYI, Bedri BAYKAM, Cemil TURAN, , Jak BENZONANA, , Atila BARTIN, Emre POLAT’ın yazılarıyla gazetenin köşelerini süsleyen, güçlü kalemlerin ilginç yazıları sizlerle birlikte…

* Bunların dışında, çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini  yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz..

* İmtiyaz sahibi ve Sorumlu yazı işleri müdürü Atila BARTIN, önderliğinde hazırlanan her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.. Gazetemiz, taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe’nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir.

ÖNEMLİ UYARI

Fenerbahçe Gazetesi’ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece;  0551 292 1907 no.lu telefondan ve web sitemizden yapılmaktadır: www.fenerbahcegazetesi.com

Bunun dışında abonelik sistemimiz yoktur.

Fenerbahçe Gazetesi’ni bulamayan taraftarlar, detaylı bilgi için info@fenerbahcegazetesi.com adresine e-posta atabilirler.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar