Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor

18 Ağustos 2017 Cuma

Başkanımız Aziz Yıldırım'ın yoğun çabaları neticesinde Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından Türk Sporuna kazandırılan Düzce'nin Kaynaşlı İlçesindeki Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri, yurt içi ve yurt dışından takımların yeni sezon kamp çalışmaları için gözdesi olmaya devam ediyor.

Fenerbahçe Futbol A Takımımızın 1-8 temmuz tarihleri arasında sezon öncesi 1. etap çalışmalarını yaptığı tesislerde halen 3 futbol takımı, 1 basketbol takımı ve Fenerbahçe Kürek Şubesi sporcuları hazırlık kampı yapıyor.

TFF 2. Lig takımlarından Keçiörengücü ile Pendikspor, 3. Lig 1. grupta mücadele eden Düzcespor ve Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Afyon Belediyespor tesislerde kamp programlarını sürdürüyor.

FIFA standartlarında 3 futbol sahasına sahip Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri, takımlara spor salonu, SPA ve fitness merkezleriyle de hizmet veriyor.

Keçiörengücü Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, Pendikspor Teknik Direktörü Ahmet Taşyürek, Düzcespor Teknik Direktörü Taner Öcal ile Afyon Belediyespor Basketbol Takımı Başantrenörü Can Sevim ve Kaptan Hadi Özdemir Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde mükemmel bir kamp dönemi geçirdiklerini söylediler.

Kürekçilerimiz de Topuk Yaylası’nda

Fenerbahçe Kürek Şubesi de yeni sezon kamp çalışmalarının ilk etabını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde gerçekleştiriyor.

Antrenör Celalettin Güneştan yönetiminde sporcular, fitness salonunda güç depoluyor. Takım ayrıca,  tesislerde bulunan atletizm pistinde tempolu koşularla çalışmalarını sürdürüyor. Fenerbahçe Kürek Şubesi Antrenörü Celalettin Güneştan ile ekibe yeni katılan sporcular Uğur Özcan ve Enes Kuşku iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söylediler. 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor Topuk Yaylası Sezon Öncesi Kamplarının Gözdesi Olmaya Devam Ediyor