Şampiyonluğun Öyküsü "Güncel" Programında Konuşuldu

17 Haziran 2017 Cumartesi

Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play-off finalinde karşılaştığı Beşiktaş Sompo Japan’ı 4-0’lık bir seriyle mağlup ederek üst üste 2., toplamda da 8. şampiyonluğunu elde eden Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızda; Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini ve Takım Menajerimiz Cenk Renda, Fenerbahçe Televizyonu’nda canlı yayınlanan “Güncel” programına konuk oldu.

Sezon içerisinde kazanılan 3 kupanın da yer aldığı yayında; Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Avrupa Şampiyonluğu’nun ardından Basketbol Süper Ligi’nde de mutlu sona ulaşmaktan dolayı duyulan mutluluk dile getirildi.

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Teknik Heyet, 3 kupalı sezonun öyküsünü; gerçekleştirilen özel fotoğraf çekimleri eşliğinde Fenerbahçe Dergisi’nin Temmuz sayısına da aktardı..


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Şampiyonluğun Öyküsü "Güncel" Programında Konuşuldu Şampiyonluğun Öyküsü "Güncel" Programında Konuşuldu Şampiyonluğun Öyküsü "Güncel" Programında Konuşuldu Şampiyonluğun Öyküsü "Güncel" Programında Konuşuldu