Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret

14 Nisan 2017 Cuma
Başkanımız Aziz Yıldırım, Sarı Lacivert Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.

Ziyarette, Sarı Lacivert Derneği'nde yapılan seçimli olağan genel kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Sertaç Komşuoğlu ile derneğin yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Dernek Başkan ve yöneticileri öncelikle Başkanımız Aziz Yıldırım'a yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Sarı Lacivert Derneği yöneticileri ardından Başkanımız Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat ile birlikte Fenerbahçe Televizyonu, Fenerbahçe Dergisi ve Radyo Fenerbahçe'yi gezdi.

Fenerbahçe TV’ye konuşan Sarı Lacivert Derneği Başkanı Sertaç Komşuoğlu; amaçlarının Fenerbahçe'ye en iyi katkıyı yapmak olduğunu belirtirken, Fenerbahçe Televizyonu stüdyolarını çok beğendiğini ifade etti.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret Sarı Lacivert Derneği’nden Başkanımız Aziz Yıldırım’a Ziyaret