Kasımpaşa Maçında Cezalı Olan Bloklarla İlgili Bilet Devri Hakkında

15 Şubat 2017 Çarşamba

Kasımpaşa maçında cezalı olan bloklarla ilgili, PFDK tarafından kulübümüze gönderilen  yazıda aşağıdaki ifadelere yer verilmiştir.
 

"FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 22.01.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 200.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,FDT'nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KALE ARKASI OKUL AÇIK D,E,L,M, bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir"
Buna göre;

1- Medipol Başakşehir maçına gelen ve yukarıda adı geçen bloklarda maçı izleyen taraftarlarımız Kasımpaşa  maçında tribüne giriş yapamayacaklardır.

2- Passolig kartlarında stadımızda kombineleri bulunan ve Medipol Başakşehir maçında yukarıdaki bloklarda karşılaşmayı izleyen taraftarlarımız, Kasımpaşa maçına giriş yapamayacaklarından dolayı biletlerini Passolig üzerinden devredebileceklerdir.


Taraftarlarımızın bilgisine sunarız.


FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ