FENERBAHÇE YELKEN ŞUBESİ KURUMSAL EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

09 Kasım 2016 Çarşamba
Fenerbahçe Yelken Şubesi, 5-6 Kasım tarihlerinde Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde Lions Atalar Kulübü Üyelerine yelken eğitimi verdi.

Lions Yönetimi ve Lions Atalar Kulübü Üyeleri’nin katıldığı eğitim, Fenerbahçe Yelken Şubesi antrenörlerinin verdiği teorik içerik ile başladı, eğitim tekneleriyle denize açılarak yapılan pratiklerle tamamlandı.

Öğretici ve oldukça eğlenceli geçen bu hafta sonu eğitim organizasyonu, Fenerbahçe Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde yapılan sertifika töreni ve barbekü organizasyonu ile sona erdi.

Fenerbahçe Yelken Şubesi ve Lions Kulübü’nün organize ettiği eğitim etkinliği; yelken, doğa ve deniz ile buluşma anlamında katılımcıları mutlu ederken etkinlikten elde edilen gelirin sosyal sorumluluk projesinde kullanılmasıyla da daha da anlamlı hale geldi.

Eğitimden elde edilen tüm gelir, Muş Malazgirt Köyü Karakaya İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye malzemesi alımı için kullanıldı.

Yelken Şubemiz ve Lions Kulübü’nün ilkbaharda bir kez daha düzenleyeceği yelken eğitimlerine gösterdikleri ilgiden dolayı Lions Kulübü Yönetimine, Lions Atalar Kulübü’ne ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar