Lokomotiv Moskova İstanbul’da

15 Şubat 2016 Pazartesi
Fenerbahçemizin UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk maçında yarın Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde karşılaşacağı Rus takımı Lokomotiv Moskova bugün öğle saatlerinde İstanbul’a geldi. Kafileyi, Kulübümüz Dış İlişkiler Departmanı yetkilileri Atatürk Havalimanı’nda çiçeklerle karşıladı.

Medya Programı:

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, bugün saat 17.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bir basın toplantısı düzenleyecek ve bu toplantıya bir de futbolcumuz katılacak. Maç öncesi takımımızın son antrenmanı ise  Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde saat 19.45’te başlayacak ve ilk 15 dakikası basına açık olacaktır.

Rakip takım Lokomotiv Moskova’nın basın toplantısı da saat 18.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek. Lokomotiv Moskova son antrenmanını ise 18.30’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yapacak ve bu antrenmanın da ilk 15 dakikası basına açık olacaktır.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Lokomotiv Moskova İstanbul’da Lokomotiv Moskova İstanbul’da Lokomotiv Moskova İstanbul’da Lokomotiv Moskova İstanbul’da Lokomotiv Moskova İstanbul’da Lokomotiv Moskova İstanbul’da Lokomotiv Moskova İstanbul’da Lokomotiv Moskova İstanbul’da