“Başarıyı Siz Getireceksiniz”

06 Temmuz 2006 Perşembe

Yeni teknik direktörümüz Arthur Zico, sabah erken saatlerde Fenerbahçe Samandıra Tesislerimizi ziyaret etti. Tesisleri itinalı bir şekilde gezen teknik direktörümüz, tesisin her ayrı bölümü için yetkililerden detaylı bilgi aldı. Kendi odasını, kondisyon salonunu, soyunma odalarını ve antrenman sahalarını dikkatli bir biçimde inceleyen Zico, çok etkilendiğini dile getirdi ve “Hiçbir eksik yok. Her şey düşünülmüş. Burası mükemmel bir kamp tesisi.” açıklamasını yaptı.
Teknik direktörümüz Arthur Zico, tesislerdeki turun ardından, sabah 10.00’da yapılan antrenman öncesi oyuncular ve teknik kadroyla bir toplantı yaptı. Asbaşkanımız Mahmut Uslu, İdari Menajerimiz Volkan Ballı ve Celaleddin Bilgiç’in de bulunduğu toplantıda takımımızla konuşan teknik direktörümüz şöyle konuştu:  “Ben size bütün tecrübelerimi aktaracağım ama unutmayın ki başarıyı siz sağlayacaksınız. Bu büyük kulübü 100. yılında hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız. Herkes sorumluluğunun bilincinde olacak. Ben de bu düşünceyle görevime başlıyorum. Bir çoğunuzu yakından tanıyorum. Kısa sürede herkesi yakından tanıyıp, çözeceğim. Çünkü birebir ilişkilere çok önem veririm. Birlikle güzel bir sezon geçireceğimizi umut ediyorum.”
Arthur Zico daha sonra, antrenörlerimiz İrfan Saraloğlu, Önder Özen ve Murat Öztürk yönetimindeki antrenmanı izledi. Oyuncularımız, idman sonrasında tesislere getirilen karpuzu yiyerek serinlediler. Teknik Direktörümüz de, Tuncay Şanlı’nın kendisine ikram ettiği karpuzdan bir dilim aldı.

Basın Fotoğrafı

Basın Fotoğrafı

Basın Fotoğrafı

Basın Fotoğrafı

Basın Fotoğrafı

 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar