BURSASPOR MAÇI BİLETLERİ ÜCRETSİZ DAĞITILIYOR

22 Mart 2012 Perşembe

PFDK’nın kulüplere verdiği "Seyircisiz maç" cezaları nedeniyle bir süre önce Türkiye Futbol Federasyonu’nun başlattığı "Bayanların ve 12 yaş altı çocukların müsabakalara girme" projesi, Bursaspor ile sahamızda oynayacağımız maçta da devam edecektir. Bu maçla ilgili biletler 23 Mart Cuma günü aşağıda belirtilen yerlerden ücretsiz dağıtılacaktır.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda 24 Mart 2012 Cumartesi günü saat 19.00’da oynanacak Fenerbahçe-Bursaspor maçı için bilet almak isteyen ve bu uygulamadan yararlanacak olan bayanlar ile 12 yaş ve 12 yaş altı çocukların, 23 Mart 2012 Cuma günü saat 10.00’dan itibaren;

Stadyumumuzun altında bulunan Maraton ve Fenerium Alt Mağazalarımız ile birlikte Suadiye, Forum İstanbul (Bayrampaşa), Forum Marmara (Bakırköy), Metrocity AVM (1.Levent), Kale Center AVM (Güngören), Torium AVM (Beylikdüzü), Şirinevler, Olivium (Zeytinburnu), Ümraniye Outlet, İçerenköy Outlet, Maltepe Carrefour, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’daki Feneriumlardan biletleri ücretsiz alabilirler.


Bilet almak isteyenler, T.C. kimlik fotokopilerini gişelere vererek, biletlerini alabileceklerdir. 12 yaş ve 12 yaş altı maç seyretmeye gelecek çocuklarımızın velileri, soyadı tutmak kaydıyla çocuklarının kimlik fotokopisini göstererek, çocukları yanlarında getirmeden de gişeden bilet alabileceklerdir. Bir kişiye 3 adetten fazla bilet verilmeyecek, 12 yaşını aşmış çocuklar stadyuma kesinlikle alınmayacaklardır.

Federasyon kurallarına göre, bayanlar gibi erkek veliler de 12 yaş ve altı çocukları için kimlik fotokopilerini vererek bilet alabilecekler. Ancak erkek veliler eşi ve çocuğunun kimlik fotokopisini vererek (Kendi kimliğini ibraz etmek şartıyla) bilet alabilecektir.

Not: Sahamızda oynayacağımız Bursaspor maçında kombineler geçerli olmayacaktır.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü