Biletix’ten Açıklama

16 Mart 2012 Cuma
Biletix, yarın sahamızda Galatasaray’ı konuk edeceğimiz maçın biletleriyle ilgili bir açıklama yayınladı.
 
Derbi Maça Dair 16 Mart 2012 Tarihli Önemli Açıklama
 
17 Mart 2012 Cumartesi günü Fenerbahçe’nin evsahipliğinde oynanacak Fenerbahçe – Galatasaray derbisine ait bilet satışıyla ilgili bilgi kirliliğine son vermek amacıyla Biletix olarak bir açıklama yapma ihtiyacı duymaktayız. 
 
Yıllardır pek çok farklı dalda etkinliğin bilet organizasyonunu yapan kurumumuz, satılan biletlerin her birinin kim tarafından alındığına dair kaydını eksiksiz olarak korumakta, aynı hassasiyeti Fenerbahçe – Galatasaray derbisi biletlerine dair de eksiksiz olarak göstermektedir.
 
Biletler üzerinden edinilebilecek haksız ve yasadışı kazancın önüne geçmek ve taraftarı mağdur etmemek adına; Fenerbahçe Spor Kulübü ile birlikte her bir biletin işlemi tek tek kontrol edilmektedir.
 
Bu bağlamda, kural dışı yapılan tüm satın alma işlemlerinin tespit edildiğini belirtir; bu şekilde elde edinilen biletlerin stadyuma giriş hakkının engelleneceğine dikkat çekmek isteriz.Aynı hassasiyet doğrultusunda kontroller maç anına kadar devam edecek ve bu tip uygunsuzlukların tespiti halinde stadyuma girişler de benzer şekilde engellenecektir. Biletleri konusunda, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından SMS alan taraftarların 0216 542 1960 numaralı faksa bilgilendirme yapmalarını önemle rica ederiz.
 
Ayrıca, kural dışı alındığı tespit edilen biletler, koltuk numaralarıyla birlikte bugün 18:00 itibariyle sitemizden duyurulacaktır.
 
Biletix çalışanları ve iş ortaklarının yanı sıra satın alma işleminde yasadışı bir yol izlediği ispat edilen kişi veya kişiler hakkında da yasal işlemlerin hemen başlatılacağını belirtiriz.
 
Biletlerin satışı ve sonrasında ortaya çıkan karmaşa için özür diler; biletlere dair yapılacak araştırma sırasında telefonla ulaşacağımız taraftarlara gösterecekleri anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz. 
 
Biletix