Fenercell Tribünü törenle açıldı

24 Ekim 2010 Pazar

’Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu’nda maç izlemeyen Fenercell’li kalmayacak!’ sloganıyla harekete geçen Kulübümüz GSM operatörü Fenercell’in, Fenerium Alt Sarı Tribünü’nün yerinde oluşturduğu Fenercell Tribünü’nün açılışı, Yöneticilerimiz ve konuklarımızın katıldığı bir törenle gerçekleştirildi.

Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında Stadımızda oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçından önce düzenlenen Fenercell Tribünü açılış törenine Yöneticilerimiz Ali Koç, Ömer Temelli, Ünal Uzun ve Yasemin Merçil, Fenercell Genel Müdürü Hakan Demir, AVEA Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan, Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımımızın Kaptanı Ciğdem Can Rasna, sanatçılar Burak Kut ve Nejat İşler ile taraftarlarımız katıldı.

Kulübümüzün GSM şirketi Fenercell, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda açılışını gerçekleştirdiği 529 kişi kapasiteli Fenercell Tribünü ile ayrıcalıklar sunmaya devam edecek. Sezon başından bu yana kullanıcılarına mabedimizde maç izleme ayrıcalığı yaşatan Fenercell, özel olarak dekore edilen Fenercell Tribünü’nde, ’Fenercell’le her maça’ konseptiyle, kullanıcılarına maç izletme etkinliğine devam edecek. Fenercell, kuruluşundan itibaren yanında olan Fenercell’lilere ve en fazla konuşma yapan sadık kullanıcılarına Stadımızda maç izleme fırsatı verecek.  Her maça özel aktivitelerin yanı sıra, 90 dakikanın heyecanını Fenerbahçeli ünlü konuklarla birlikte yaşama fırsatı da yine Fenercell Tribünü’nde olacak

Fenerbahçeli Fenercell’le konuşur!

 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar