Atletizm Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Atletizm Şubesi İdari ve Teknik Kadro
- ATLETİZM ŞUBESİ (BÜYÜK ERKEKLER) SPORCULARI
- ATLETİZM ŞUBESİ (GENÇ ERKEKLER) SPORCULARI
- ATLETİZM ŞUBESİ (YILDIZ ERKEKLER) SPORCULARI
- ATLETİZM ŞUBESİ (BÜYÜK BAYANLAR) SPORCULARI
- ATLETİZM ŞUBESİ (GENÇ BAYANLAR) SPORCULARI
- ATLETİZM ŞUBESİ (YILDIZ BAYANLAR) SPORCULARI
- İletişim Bilgileri
- Atletizm Şubesi Tesisleri
- Atletizm Şubesi 2010 Yılı Müsabaka Programı
- 2009 YILINDA ATLETİZM ŞUBEMİZİN KAZANDIĞI KUPALAR
- 2009 Yılında Atletlerimizin kırdığı rekorlar
- ATLETİZM ŞUBESİ (16 YAŞ ALTI ERKEKLER) SPORCULARI
- ATLETİZM ŞUBESİ (16 YAŞ ALTI BAYANLAR) SPORCULARI
- 2010 Yılında Atletlerimizin kırdığı rekorlar
- 2011 YILINDA ATLETİZMDE KAZANDIĞIMIZ BAŞARILAR
- 2012 YILINDA ATLETİZMDE KAZANDIĞIMIZ BAŞARILAR
- 2012 FAALİYET PROGRAMI VE BAŞARILARI
- 2013 YILI BAŞARILARI
- 1997 -2014 yılları arasında Atletlerimizin Kazandığı Ulusal ve Uluslararası Başarılar
- 2015 yılı Atletizm Şubesi Takım başarıları
 

 

23 Ocak 2018 Salı

Yıldız Atletlerimiz U18 Salon Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2018 yılı Faaliyet Takvimi’nde yer alan Turkcell U18 Salon Türkiye Şampiyonası bugün yapılan yarışlarla sona erdi.

Ataköy Atletizm Salonu’nun ev sahipliğinde yapılan ve toplamda 721 sporcunun yer aldığı Turkcell U18 Salon Türkiye Şampiyonası’nda 51 atletle mücadele eden Fenerbahçe Atletizm Şubemiz, bayan ve erkek kategorilerinde katıldığı her branşta madalya kazanarak zirvenin sahibi oldu.

Yarışların ikinci ve son gününde piste çıkan atletlerimiz kızlar kategorisinde 1 birincilik 2 üçüncülük elde ederken, erkek atletlerimizse 4 birincilik, 1 ikincilik, 1 de üçüncülük aldı.

Şampiyonanın ikinci ve son gününde piste çıkan atletlerimizin aldığı sonuçlar şu şekilde:

U18 Kızlar

Yüksek atlama Gönül Köksal 1.
60m engelli Hayru Nisa Kapar 3.
200m Zehra Oral 3.

U18 Erkek

200m Umut Uysal 1.
3000m Tarık Demir 1.
Uzun atlama Yunus Emre Gümüş 1.
Gülle atma Melih Yersel 1.
60m engelli İlyas Çanakçı 2.
3000m Ayetullah Aslanhan 3.